
Met de veiligheid bodemplaat maakt u gebruik van het SGS Edge valbeveiligingssysteem voor hellende daken, ongeacht de aanwezigheid van een goot.
Het SGS Edge valbeveiligingssysteem voor hellende daken kan worden toegepast op vrijwel alle daken tussen 0° en 60° graden. U kunt het systeem ook gebruiken op daken zonder goot, op daken met kunststof goten of op daken waar de goot niet voorziet in een veilig bevestigingspunt, door gebruik te maken van de SGS Edge voetplaat.
De voetplaat is zeer eenvoudig te monteren aan de dakspant constructie, multiplex of stalen platen. De staander kan nu geplaatst worden in de voetplaat (in plaats van in de goot). Zodra de staander op de bodemplaat is geplaatst kan het hek tussen de staanders geplaatst en vergrendeld worden.
Neem contact op met de klantenservice
Artikelnummer: | SGS-VP |
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review